Kalender

Zaterdag 2 maart: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief Martijn F.
09:30 - 10:30 U18 Recreatief Martijn F.
10:30 - 11:30 UNL Competitief 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen 0 - 0 2 Hot wheels Jens D.
11:30 - 12:30 UNL Competitief 3 Die gasten 0 - 0 1 RHT De Kloefkappers Andres H.

Zondag 3 maart: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief Freek V.
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 5 maart: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief Kristof H. Martijn F.
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 9 maart: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief Jonas A.
09:30 - 10:30 U18 Recreatief Jonas A.
10:30 - 11:30 UNL Competitief 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen 0 - 0 1 RHT De Kloefkappers Andres H.
11:30 - 12:30 UNL Competitief 4 RHT Paté van het Huis 0 - 0 2 Hot wheels Yentel D.

Zondag 10 maart: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief Yentel D.
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 12 maart: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief Kristof H. Piet B.
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 16 maart: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief Matias V.
09:30 - 10:30 U18 Recreatief Matias V.
10:30 - 11:30 UNL Competitief 4 RHT Paté van het Huis 0 - 0 1 RHT De Kloefkappers Robin K. Jens D.
11:30 - 12:30 UNL Competitief 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen 0 - 0 3 Die gasten Yentel D.

Zondag 17 maart: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief Jonas A.
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 19 maart: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief Yentel D. Kristof H.
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 23 maart: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief Martijn F.
09:30 - 10:30 U18 Recreatief Martijn F.
10:30 - 11:30 UNL Competitief 3 Die gasten 0 - 0 2 Hot wheels Robin K. Martijn F.
11:30 - 12:30 UNL Competitief 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen 0 - 0 4 RHT Paté van het Huis Jens D.

Zondag 24 maart: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Geen hockey Recreantentornooi
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief Jonas A.
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 26 maart: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief Piet B. Freek V.
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 30 maart: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief Jonas A.
09:30 - 10:30 U18 Recreatief Jonas A.
10:30 - 11:30 UNL Recreatief Paasvakantie
11:30 - 12:30 UNL Recreatief Paasvakantie

Zondag 31 maart: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Geen hockey Pasen
19:00 - 20:00 UNL Beginners Geen hockey Pasen
20:00 - 21:00 UNL Beginners Geen hockey Pasen

Dinsdag 2 april: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Geen hockey Paasvakantie
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 6 april: Heule
08:30 - 09:30 U14 Geen hockey Paasvakantie
09:30 - 10:30 U18 Geen hockey Paasvakantie
10:30 - 11:30 UNL Recreatief Paasvakantie
11:30 - 12:30 UNL Recreatief Paasvakantie

Zondag 7 april: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 9 april: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Geen hockey Paasvakantie
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 13 april: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Recreatief Paasvakantie
11:30 - 12:30 UNL Recreatief Paasvakantie

Zondag 14 april: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 16 april: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 20 april: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 1 RHT De Kloefkappers 0 - 0 2 Hot wheels
11:30 - 12:30 UNL Competitief 3 Die gasten 0 - 0 4 RHT Paté van het Huis

Zondag 21 april: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 23 april: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 27 april: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 1 RHT De Kloefkappers 0 - 0 3 Die gasten
11:30 - 12:30 UNL Competitief 2 Hot wheels 0 - 0 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen

Zondag 28 april: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 30 april: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 4 mei: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 2 Hot wheels 0 - 0 4 RHT Paté van het Huis
11:30 - 12:30 UNL Competitief 1 RHT De Kloefkappers 0 - 0 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen

Zondag 5 mei: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 7 mei: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 11 mei: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 3 Die gasten 0 - 0 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen
11:30 - 12:30 UNL Competitief 1 RHT De Kloefkappers 0 - 0 4 RHT Paté van het Huis

Zondag 12 mei: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 14 mei: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 18 mei: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 4 RHT Paté van het Huis 0 - 0 5 Sneeuwwitje en de zes dwergen
11:30 - 12:30 UNL Competitief 2 Hot wheels 0 - 0 3 Die gasten

Zondag 19 mei: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 21 mei: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 25 mei: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Recreatief Inhaalweek
11:30 - 12:30 UNL Recreatief Inhaalweek

Zondag 26 mei: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 28 mei: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 1 juni: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 4 RHT Paté van het Huis 0 - 0 3 Die gasten
11:30 - 12:30 UNL Competitief 2 Hot wheels 0 - 0 1 RHT De Kloefkappers

Zondag 2 juni: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 4 juni: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 8 juni: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Recreatief Inhaalweek
11:30 - 12:30 UNL Recreatief Inhaalweek

Zondag 9 juni: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 11 juni: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 15 juni: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Competitief 0 - 0 Kleine finale
11:30 - 12:30 UNL Competitief 0 - 0 Grote finale

Zondag 16 juni: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 18 juni: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 22 juni: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Recreatief
11:30 - 12:30 UNL Recreatief

Zondag 23 juni: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief

Dinsdag 25 juni: Rollegem
18:45 - 19:30 U16 Training/recreatief
19:30 - 20:30 UNL A Recreatief
20:30 - 21:30 UNL B Recreatief

Zaterdag 29 juni: Heule
08:30 - 09:30 U14 Training/recreatief
09:30 - 10:30 U18 Recreatief
10:30 - 11:30 UNL Recreatief
11:30 - 12:30 UNL Recreatief

Zondag 30 juni: Heule
18:00 - 19:00 UNL Gevorderden Recreatief
19:00 - 20:00 UNL Beginners Recreatief
20:00 - 21:00 UNL Beginners Recreatief